دوره نقطه پایان شامل : آموزش صفرتاصد (باینری آپشن ، فارکس و فاندامنتال


شما در پایان این دوره خواهید توانست در تمامی بازارهای مالی ازجمله باینری آپشن و فارکس به صورت فوق حرفه ای معامله کنید و با نگرش تریدرهای حرفه ای آشنا شوید .برای این منظور ما دوره نقطه پایان را به جامعه تریدینگ ایرانی ???????? ارائه دادیم. در این دوره شما بدون نیاز به هیچ ابزار و اندیکاتوری معامله با چارت خالی را آموزش خواهید دید و کاملا با دیدگاه تریدرهای حرفه ای آشنا خواهید شد.در این دوره شما 4 تا استراتژی حرفه ای باینری آپشن و 15 استراتژی فارکس + دانش فاندامنتال را آموزش خواهید دید. با وین ریت 93% که اولین بار توسط تیم ما در دنیا ارائه شده است.پیشنهاد میکنم حتما از جلسات دوره دیدن فرمایید.

✅ مفهوم معامله باینری آپشن
معامله کردن در مارکت باینری آپشن به مانند پرسیدن یک سوال ساده است : آیا بازار در این زمان مشخص شده بالاتر از این قیمت قرار می‌گیرد؟ اگر فکر می‌کنید بله، خرید می‌کنید و اگر فکر می‌کنید خیر، معامله فروش باز می کنید یعنی در واقع شما می توانید هم از فروش و هم از خرید سود کسب کنید.

با یک مثال ساده توضیح بدیم :

اگر شما سرمایه 100 دلار دارید و می خواهید در باینری آپشن معامله کنید شما با وارد کردن حداقل یک دلار می توانید معامله فروش یا خرید باز کنید درصد سود هر جفت ارز در بروکر مشخص میشه یعنی اگر جفت ارز EUR/USD درصد سودش 85% باشد اگر شما 10 دلار معامله باز کنید در تایم فریمی که کار می کنید 8.5 دلار سود کسب می کنید یعنی 10 دلار شما می شود 18.5 دلار ، درصد سود جفت ارزها در بروکر های باینری آپشن بین 75% الی دوره آموزش فارکس 95% می باشد.

بنابراین همیشه تصمیم‌گیری آگاهانه خواهید داشت و میزان سود و ضرر شما به طور خودکار افزایش و یا کاهش پیدا نمی‌کند و با آگاهی کامل می توانید معامله خود را باز کنید زیرا ریسک شما محدود شده است .

در ضمن می توانید در حین انجام معامله در هر جفت ارزی که بخواهید چندین معامله نیز انجام بدید و از این نظر هیچگونه محدودیتی ندارید و میتوان سود بیشتری در جفت ارزهای مختلف کسب کرد البته برای انجام این کار یا باز کردن هر معامله ای باید آموزش دیده باشید و هیچوقت بدون آموزش و یادگیری درست استراتژی های معاملاتی نه تنها در این مارکت بلکه در هیچ مارکتی چه فارکس چه باینری آپشن یا کریپتو (ارز دیجیتال) معامله یا سرمایه گذاری نکنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *